Agenda

Seizoen 2019 – 2020

N.B. We zijn verhuisd naar gemeenschapscentrum Lievendaal
aan de Lievendaalseweg 3, 5652 SB Eindhoven

De kalender voor het nieuwe seizoen wordt bij de ALV vastgesteld.
Dit is wat nu bekend is:

ma          19-8                Schaakalternatieven (Rapid)
ma          20-8                Algemene Ledenvergadering
ma          27-8                Eerste ronde interne competitie?

 

Ronde 1 28-sep-19 Eindhoven 1 RSC ’t Pionneke 1
Ronde 2 2-nov-19 Krimpen aan den IJssel 2 Eindhoven 1
Ronde 3 23-nov-19 Eindhoven 1 De Pion 1
Ronde 4 14-dec-19 De Combinatie 1 Eindhoven 1
Ronde 5 1-feb-20 Eindhoven 1 Blerick 1
Ronde 6 7-mrt-20 Dordrecht 1 Eindhoven 1
Ronde 7 28-mrt-20 De Stukkenjagers 2 Eindhoven 1
Ronde 8 18-apr-20 Eindhoven 1 Rokado 1
Ronde 9 16-mei-20 Zuid Limburg 2 Eindhoven 1

 

Ronde 1 28-sep-19 Eindhoven 2 Veldhoven 1
Ronde 2 2-nov-19 Dubbelschaak ’97 1 Eindhoven 2
Ronde 3 23-nov-19 Eindhoven 2 PION/Mook combinatie 1
Ronde 4 14-dec-19 HSC Helmond 1 Eindhoven 2
Ronde 5 1-feb-20 Eindhoven 2 ASV 3
Ronde 6 7-mrt-20 Venlo 2 Eindhoven 2
Ronde 7 28-mrt-20 HMC Den Bosch 2 Eindhoven 2
Ronde 8 18-apr-20 Eindhoven 2 WLC 1
Ronde 9 16-mei-20 Zuid Limburg 3 Eindhoven 2

 

 

 

 

Seizoen 2018 – 2019

ma 20-8 Simultaan met Bas van de Plassche
ma 27-8 Algemene Ledenvergadering
ma 3-9 Ronde 1
ma 10-9 Ronde 2
za 15-9 Team 1,2 ronde 1 THUIS
ma 17-9 Ronde 3
ma 24-9 Ronde 4
do 27-9 Avondcompetitie Gennep A – Eindhoven A
ma 1-10 Ronde 5
za 6-10 Team 1,2 ronde 2 UIT / Team 3,4 ronde 1 THUIS, UIT
ma 8-10 Ronde 6
ma 15-10 Ronde 7 / KNSB-beker  Blerick – Eindhoven
ma 22-10 Rapid / Avondcompetitie Eindhoven A – De Combinatie A
ma 29-10 Ronde 8
za 3-11 Team 1,2 ronde 3 / Team 3,4 ronde 2 THUIS
ma 5-11 Ronde 9
ma 12-11 Teamtraining (Frits, Ludo, Alessandro) + Oploswedstrijd (Walter)
vr 16-11 Avondcompetitie Gardé A – Eindhoven A
ma 19-11 Ronde 10
za 24-11 Team 1,2 ronde 4 / Team 3,4 ronde 3 UIT
ma 26-11 Ronde 11
di 27-11 NBSB-beker<1700  De Kemppion – Eindhoven
ma 3-12 Rapid / Avondcompetitie Eindhoven A – HSC B
ma 10-12 Ronde 12
za 15-12 Team 1,2 ronde 5 / Team 3,4 ronde 4 THUIS
ma 17-12 Ronde 13
zo 23-12 Kerst Jeugd Toernooi
ma 24-12 Kerstvakantie, geen schaken
ma 31-12 Oudjaar, geen schaken
ma 7-1 Ronde 14
ma 14-1 Ronde 1
ma 21-1 Ronde 2
ma 28-1 Rapid / Avondcompetitie RDS A – Eindhoven A
ma 4-2 Ronde 3
za 9-2 Team 1,2 ronde 6 / Team 3,4 ronde 5 UIT
ma 11-2 Ronde 4
ma 18-2 Ronde 5
ma 25-2 Rapid / Avondcompetitie Eindhoven A – HMC Calder B
ma 4-3 Carnaval, geen schaken
ma 11-3 Ronde 6
za 16-3 Team 1,2 ronde 7 / Team 3,4 ronde 6 THUIS
ma 18-3 Teamtraining
ma 25-3 Ronde 7
ma 1-4 Ronde 8
vr 5-4 Avondcompetitie Checkmate A – Eindhoven A
ma 8-4 Ronde 9
za 13-4 Team 1,2 ronde 8 / Team 3,4 ronde 7 UIT
ma 15-4 Rapid
ma 22-4 Pasen, geen schaken
ma 29-4 Ronde 10
ma 6-5 Ronde 11
za 11-5 Team 1,2 ronde 9 THUIS
ma 13-5 Ronde 12
ma 20-5 Schaakalternatieven
ma 27-5 Ronde 13
ma 3-6 Ronde 14
ma 10-6 Pinksteren, geen schaken
ma 17-6 Stelling uitspelen
ma 24-6 Finale Interne competitie
ma 1-7 Frans Eyckbeker