AB
Mika Rutjens | De Toren / SV Deurne | 1603 |
Wendy Huang | ESV | 1361 |
Marieke van Essen | De Pion | 1106 |
Luc Verbrugge | - | - |
Fons Scheepers | S.V. Gardé | |
Jasper van Buul | S.V. Gardé | |
Bhavya Bheemsetty | ||
Bhavya Bheemsetty | ESV | |
Johan Starmans | T.S.V. Rochade | |
Lars Nobbe | hmc |
C
Merlijn Kursten | S.V. Gardé | |
Teun Claassen | S.V. Gardé | |
Sander Nooyens | SV de Raadsheer | |
Vic Van Eester | Neerpelt | |
Janne Allaart | ||
Eric Starmans | T.S.V. Rochade | |
Jef Van Eester | Neerpelt | |
Roderick Botticher | DDT | |
Mika de Wert | Esc | |
Leo Gorgy | Aalst-Waalre |
D
Florus Snelders | RSV Rochade | Stap 2 |
Lars Rutjens | De Toren / SV Deurne | 1317 |
valentijn van warmerdam | esv | 1047 |
Tommy Grooten | WLC (Eindhoven) en ESV (Eindhoven) | 1003 |
Noah van der Heijden | HMC | 885 |
Joshua Prevoo | De Pion | 655 |
Tobias van Lieshout | UVS | 620 |
Lucas Schoenmakers | Dubbelschaak | |
Gachatur Kazarjan | De Pionier | |
Yaro Kraneveld | sv Waalwijk | |
maxim ekker | tegelse sv | |
Ved Naik | Wlc | |
joshua ekker | tegelse sv | |
Ilya Mazanne@ | ||
Noureddine de Werdt | De Drie Torens | |
Ved Naik | Wlc | |
Rik Aarts | Geldrop | |
Koen Bos | HMC Calder / 't Schrijverke | |
Thijmen van Elst | HMC Calder / 't Schrijverke | |
Rutger Verhoeff | HMC Calder / 't Schrijverke | |
Rens van Dijken | Aalst-Waalre | |
Elysia Feng | ESV | |
Nirupa Ganeshram | ESV | |
Noureddine de Werdt | Drie torens | |
Donald Botticher | DDT | |
arya jaiswal | Eindhoven Chess Association | |
Jeff Michels | ||
Hayk Harutyunyan | ||
Thomas Moens | 't Schrijverke | |
Timo Huijben | HMC Calder | |
Roos Claassen | S.V. Gardé | |
Gaia Bergman | DDT |
E
Leo Tan | WLC | beginner |
Thijmen Cheng | WLC | beginner |
Liudmila Ponomareva | 994 | |
Luna Huang | ESV | 334 |
Elof Henckens | Rode Lopers | - |
Bas Ebregt | Rode Lopers | - |
Luca Kraneveld | sv Waalwijk | |
Pim Jilesen | HMC Den Bosch | |
Jonne Fusers | S.V. Gardé | |
Chris Van Deursen | SSB Son en Breugel | |
Shriya Sridhar | Wlc | |
Liam Keelan | ||
Karel Gorgy | Aalst-Waalre | |
Sascha Kurt | ESV | |
Dion Winterberg | BSV | |
Kevin Gang | ||
Joppe Allaart | ESV | |
Jibbe Allaart | ESV | |
Yara Allaart | ESV | |
Anvesha Jaiswal | Eindhoven | |
Amber Tromm | S.V. Gardé | |
Daniel YU | WLC | |
Zirong (Thomas) Chen | ESV | |
Mily Hongye Song | ESV | |
Leo Tan | ESV | |
Fred Hongxi Song | ESV | |
Fedor Sazonov | JS Turnhout | |
Gwen Kursten | S.V. Gardé | |
Tjibbe Bergman | DDT | |
Gayane Harutyunyan | ||
Thijmen Cheng | ESV |
S (senioren)
Ralph Kurt | nvt | nvt |
? Withdrawing 44 424 Dollars. Withdrаw __ https://forms.yandex.com/cloud/65db117cc417f3eb111706fd?hs=217b8e9cdd31f20b735fbafaf765c5d6& ? ez0zfm cr0i8f | mipwun | e4tvpv |
Toon Rutjens | 1400 | |
Coen Phaf | ||
Stefan Schoenmakers |