Eindhoven 1

Eindhoven 1 komt uit in klasse 2D van de KNSB. Thuiswedstrijden starten om 12:00 uur
Teamleider: Alessandro Di Bucchianico.

Voor Indeling, OpstellingStanden, Uitslagen, Individuele scores en Topscores:
Klik op het rondenummer in onderstaande tabel en navigeer verder op de website van de KNSB.

Speelschema 2018-2019                                                                               
Aanvangstijd 12:00 uur m.u.v. ronde 2 en 4:  13:00 uur                                verslag

1 15-09-18 Eindhoven RSC ’t Pionneke 4½ – 3½
2 06-10-18 Dordrecht Eindhoven  6½ – 1½
3 03-11-18 Eindhoven De Stukkenjagers 2
4 24-11-18 Dubbelschaak ’97 Eindhoven
5 15-12-18 Eindhoven Rokado
6 09-02-19 De Pion Eindhoven
7 16-03-19 Eindhoven CSV
8 13-04-19 Krimpen aan den IJssel Eindhoven
9 11-05-19 Eindhoven Zuid-Limburg 2

 

Zie ook de competitiegids (download!) en het competitiereglement van de KNSB.
(N.B. Er bestaat ook zoiets als nagekomen wijzigingen)

Uit de competitiegids blz. 23:

Team                          Aanvang                             Website                           Broodjes

Eindhoven                   12:00             www.eindhovenseschaakvereniging.nl       Nee Teamleider: Alessandro Di Bucchianico, 0499-472950, 06-22711323, a.dibucchianico@kpnmail.nl
Gemeenschapshuis Genderdal, Boccherinilaan 6, 5653 HE Eindhoven, 040-2520355 gratis parkeergelegenheid vlakbij de speelzaal.

RSC ’t Pionneke           13:00                         www.pionneke.nl                             Ja Teamleider: Ivan Utama, 073-6428537, ivanutama@gmail.com
Ontmoetingscentrum, Minderbroederssingel 15 f, 6041 KG Roermond, 06-53443569

Dordrecht                      13:00               www.schaakclub-dordrecht.nl                   Ja Teamleider: Adri Timmermans, 078-6100532, 06-83797533, al.timmermans@planet.nl De Crabbehoeve, Van Karnebeekstraat 2, 3317 KX Dordrecht, 078-7633082

De Stukkenjagers 2       12:00                    www.stukkenjagers.nl                          Ja Teamleider: Mark Clijsen, 013-4688084, 06-51328454, mclijsen@hotmail.com
Cinecitta, Willem II Straat 29, 5038 BA Tilburg, 0859-022997
In Cinecitta zijn uitsluitend pinbetalingen mogelijk. Indien u gebruikmaakt van de nabijgelegen parkeergarage Pieter Vreedeplein, dan moet u de navigatie instellen op ‘Magazijnstraat’.

Dubbelschaak ’97           13:00                  www.dubbelschaak.nl                           Ja Teamleider: Rob van Meurs, 040-2483865, 06-43420808, r.vanmeurs@upcmail.nl Grand Café Rembrandt, Rechterstraat 56, 5281 BX Boxtel, 0411-674877
Parkeerplaats Fellenoord

Rokado                            13:00                  rokado.blogspot.com                            Ja Teamleider: Hans van der Linden, 06-22394117, hans@votax.nl
Dorpshuis “De Swaensvoet”, Marktveld 9, 3264 AL Nieuw-Beijerland, 0186-694038

De Pion                            12:00                      www.depion.nl                                  Ja Teamleider: Stefan Colijn, 06-20946360, stefan.colijn@live.nl
Black Horse, Hoogstraat 7, 4702 ZN Roosendaal, 0165-533255

CSV                                  13:00              www.capelseschaakvereniging.nl
Teamleider: Mark Vermeer, 010-2673971, mark@vermeer-vandoorn.nl
De Hoeksteen, Rivierweg 15, 2903 AJ Capelle aan den IJssel
We zijn nog aan het kijken naar een andere speelzaal. Het kan dus zijn dat dit nog veranderd.

Krimpen aan den IJssel     12:00                       www.svkrimpen.nl                          Ja Teamleider: Peter Glissenaar, 0180-523433, 06-51413245, peter.glissenaar@hotmail.com
De Pannenkoe, Cascade 1, 2923 AT Krimpen aan den IJssel, 0180-551149

Zuid Limburg 2                   13:00                                                                              Ja Teamleider: René van Hassel, 06-44347471, rene.eva@home.nl
De Merode, Merodestraat 31, 6171 XM Stein, 046-4339131