Eindhoven 2

Eindhoven 2 komt uit in klasse 4I van de KNSB. Thuiswedstrijden starten om 12:00 uur
Teamleider: Jeroen van de Put.

Voor Indeling, OpstellingStanden, Uitslagen, Individuele scores en Topscores:
Klik op het rondenummer in onderstaande tabel en navigeer verder op de website van de KNSB.

Speelschema 2018-2019                                                                               
Aanvangstijd 12:00 uur m.u.v. ronde 4,6 en 8:  13:00 uur                            verslag

1 15-09-18 Eindhoven 2 Venlo 2 4½ – 3½
2 06-10-18 Blerick 2 Eindhoven 2  2½ – 5½
3 03-11-18 Eindhoven 2 Maastricht
4 24-11-18 Dubbelschaak ’97 2 Eindhoven 2
5 15-12-18 Eindhoven 2 De Vughtse Toren
6 09-02-19 De Juiste Z Eindhoven 2
7 16-03-19 Eindhoven 2 HSC Helmond 2
8 13-04-19 Gardé Eindhoven 2
9 11-05-19 Eindhoven 2 Zuid Limburg 5

 

Zie ook de competitiegids (download!) en het competitiereglement van de KNSB.
(N.B. Er bestaat ook zoiets als nagekomen wijzigingen)

Uit de competitiegids blz. 57:

Team                          Aanvang                             Website                           Broodjes

Eindhoven                   12:00             www.eindhovenseschaakvereniging.nl       Nee Teamleider: Jeroen van de Put, 06-14469152, jpwvandeput@gmail.com
Gemeenschapshuis Genderdal, Boccherinilaan 6, 5653 HE Eindhoven, 040-2520355 gratis parkeergelegenheid vlakbij de speelzaal.

Venlo 2                         12:00                          www.venlose-sv.nl                         Nee Teamleider: Marc van der Lee, 077-3543253, 06-34884314, m.vdlee@planet.nl
Limianz, Kaldenkerkerweg 182/b, 5915 AH, Venlo, 077-3548969

Blerick 2                        12:00                         www.blericksesv.nl                         Ja
Teamleider: Simon Plukkel, 06-25653227, simon@plukkel.nl
’t Raodhoes, Antoniusplein 2, 5921 GV Venlo, 077-3821004

Maastricht                      13:00                 www.schaakclubmaastricht.nl               Nee
Teamleider: Peter Schotman, 043-3438680, 06-50294355, petercschotman@gmail.com
Buurtcentrum De Romein, Potteriestraat 30, 6216 VG Maastricht, 043-3473009

Dubbelschaak ’97 2        13:00                     www.dubbelschaak.nl                       Ja
Teamleider: Gilion Berkelmans, 06-46112362, g.berkelmans@hotmail.nl
Grand Café Rembrandt, Rechterstraat 56, 5281 BX Boxtel, 0411-674877
Parkeerplaats Fellenoord

De Vughtse Toren            13:00                   www.devughtsetoren.nl                     Nee
Teamleider: Frits Akkermans, 0411-641595, 06-22611517, fritsakkermans@kpnplanet.nl
Cafe Van Berkel, Vlasmeersestraat 97, 5261 TB Vught, 073-6560862

De Juiste Z                       13:00                       www.dejuistez.nl                           Ja
Teamleider: Paul Lemmens, 06-34771286, tl1@dejuistez.nl
Cafe Tinus, Bovenstraat 9, 6255 AT Noorbeek, 043-4578099

HSC Helmond 2                13:00                     www.hschelmond.nl                       Nee
Teamleider: Roland Robinson, 06-20972282, r.robinson8@upcmail.nl
Snookertown, Hoofdstraat 136, 5706 AN Helmond, 0492-551943

Garde                                 13:00                     www.svgarde.net
Teamleider: Jan Broekhuis, 0492-512551, 06-41033459, j.broekhuis2@chello.nl
Den Donck, Van Schaiklaan 1, 6027 PL Soerendonk, 0495-594796

Zuid Limburg 5                   13:00                                                                           Ja
Teamleider: Roger Hünen, 045-4059164, roger@hunen.net
Café Zalencentrum Keulen, Schoolstraat 3, 6343 CD Klimmen, 045-4051241
De Merode, Merodestraat 31, 6171 XM Stein, 046-4339131
afwisselend speelzaal Voerendaal in Klimmen en speelzaal DJC Stein in Stein (wordt op tijd gecommuniceerd met teamleider tegenstander)