4de Huub van Dongen Memorial

Dubbelschaak ‘97 organiseert op 20 juni het 4de Huub van Dongen Memorial toernooi. Het bijzondere van deze editie zal worden dat er live muziek tussen (en misschien zachtjes tijdens) de partijen gespeeld zal worden. De muziek wordt verzorgd door de band Two of Us. Deze band, waarvan het 2-tal familie is van Huub, speelt voornamelijk muziek uit de jaren ‘60 en hebben onder andere een groot deel van de liedjes van The Beatles en ook Simon & Garfunkel in hun repertoire staan. Een en ander zal gecombineerd worden met een pubquiz tussen de wedstrijden door en hiervoor is in het bijzonder een heuse quizmaster opgetrommeld! Maar vrees niet als je muziekkennis niet groot is…
Er wordt nog altijd een rapidtoernooi geschaakt van 7 ronden met 15 min pppp.

Ook na het toernooi tot aan de barbecue zal de band je laten genieten van de prachtigste nummers van The Sixties. Kortom… een niet te missen evenement !
Meer informatie over het toernooi, alsmede de opzet, is te vinden op de toernooisite: www.dubbelschaak.nl/memorial.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *