Alexander, Valentijn en Wendy succesvol op NBSB pupillendag.

Zondag 19 april werd in Den Bosch de NBSB pupillendag gehouden. In 3 categorieën: F (geboren in 2006), G (geboren in 2007) en H (geboren in 2008 of later) werd gestreden voor de titel en de plaatsen voor de landelijke Pupillendag.

Alexander schaakte in de F categorie. Hij won al zijn partijen en is dus de verdiende kampioen.

IMG_0474_2

 

Valentijn schaakte mee in de G groep, Dit was Valentijn zijn eerste NBSB kampioenschap en dat ging hem direct goed af. Ook hij mocht de beker van de eerste plek mee naar huis nemen.

De H groep had de meeste ESV deelnemers, Wendy, Elysia, Joppe, Luke en Fred. De titel ging hier niet naar een ESV-er maar naar de jonge Le Phong. Wendy eindigde op de derde plek en was daarmee wel de meisjeskampioen. Daarmee heeft zij ook een plek verdiend op de Pupillendag in Roosendaal. De andere jonge ESV-ers vielen helaas buiten de prijzen. Maar mochten na afloop toch nog een prijsje uitzoeken.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *