Cursisten aan de slag

Cursisten op de clubavond van 6 november, onder leiding van Jan Toorman (rechtsvoor). Jan speelt tegen Marco, Jiao gaat schuil achter Marco, Mark is net te zien achter Jan.

Sinds enkele weken is een clubje cursisten onder leiding van Alessandro en Paul (van Zon) bezig het schaken (beter) onder de knie te krijgen. Na vier weken cursus spelen zijn nu  onderling partijtjes die na afloop geanalyseerd worden onder begeleiding van wisselende coaches. Maandag 6 november was Jan Toorman hun coach. Mark Pierik speelde tegen Jiao Pan, terwijl Jan het zelf opnam tegen Marco Valtulina. UIteraard konden Paul en ondergetekende het niet laten ook mee te denken over de partij.

Jan bespreekt de partij na met Marco

 

Na afloop nabespreking, waarbij Paul graag uitleg geeft.

De komende tijd zullen de cursisten nog drie keer een training krijgen. Eind januari kijken we dan verder.

Hans Ouwersloot, Foto’s: Jos Sutmuller

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *