D team raakt koppositie kwijt

Ons D team speelde zaterdag de tweede competitiedag van het NK D teams. We moesten proberen zonder Tommy Grooten, die in Spanje het WK speelt, onze koppositie te verdedigen.Bij het NK D teams zijn drie speeldagen, iedere speeldag worden er drie rondes gespeeld. In de ochtendpartij versloegen we het sterke Magnus Leidsche Rijn uit Utrecht, aan wie we vorig jaar bij het NK E teams nog de de titel moesten afstaan. In de volgende twee rondes verloren we van Almere en van Maastricht. We zijn nu teruggezakt naar een subtop positie met 8 punten uit 6 wedstrijden. De derde en laatste dag zullen we weer aantreden met Tommy.

1 gedachte op “D team raakt koppositie kwijt

  1. Pingback: D team zesde op NK | Eindhovense Schaakvereniging

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *