De voorlopige planning

Tot nader order ziet het schema voor de komende weken er zo uit:

31 augustus  Jaarvergadering
7 september Rapid
14 september Interne Ronde 1 – 1
21 september Interne Ronde 1 – 2
26 september Ronde 1 KNSB (en wellicht team 3 NBSB)
28 september Avondcompetitie / Alternatief
5 oktober   Interne Ronde 1 – 3
10 oktober   Ronde 2 KNSB / Ronde 1 NBSB (team 4)
12 oktober   Interne Ronde 1 – 4
19 oktober   Avondcompetitie / Alternatief
24 oktober   Jubileum Eindhovense SV 100 jaar

Na de jaarvergadering van de NBSB zal er meer duidelijkheid zijn over allerhande zaken, zoals de indeling van de avondcompetitie, het aantal rondes dat ons derde team moet spelen in de reguliere competitie en, maar dat dan weer na onze eigen eerste bestuursvergadering in de nieuwe samenstelling, over de invulling van de alternatieve avonden. In Raadsheer 1 komt een zo compleet mogelijke jaarkalender. Houd tot die tijd de website in het oog. (En daarna ook..)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *