E team Nederlands Kampioen

Alweer? Ja alweer! In het voorjaar werd ons E team al Nederlands online kampioen, nu hebben ze het fysiek kampioenschap binnengehaald. Het fysiek NK E teams werd gehouden in Groningen. Zoals de trouwe lezers van onze website weten is ons E team daar op zijn best: ook in 2009 en 2010 haalden we in Groningen de titel binnen. Waar de laatste twee jaren ons  E team de titel met overmacht binnenhaalde, moesten ze er dit jaar voor vechten. Een mooi verslag met een leuke video van het gebeuren staat hier.

Hoopgevend voor de toekomst is dat drie van de vier spelers nog maar de F leeftijd hebben en volgend jaar nog een keer kunnen meedoen (als het niet wordt afgelast vanwege een pandemie natuurlijk).

Kevin, Eric, Freek en Boyd houden de beker vast. De cup met de grote oren was even zoekgeraakt en wordt nog later nagestuurd.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *