Eerste ronde Meesterklasse D

Afgelopen zaterdag was de eerste dag van de Meesterklasse D in de JCC. Meesterklasse D is een mooie naam voor het Nederlands kampioenschap voor jeugdteams in de D categorie (tot 12 jaar). Dit kampioenschap is verdeeld over drie dagen. Iedere dag worden drie rondes afgewerkt. Ons D team liet geen steekjes vallen en won drie keer.

Ons D team trok met vijf spelers naar Rosmalen, waar onder leiding van teamcaptain Herman Grooten iedere keer in een andere opstelling werd gespeeld. De tegenstanders werden overtuigend verslagen: 4-0, 3-1 en 3-1.

Bij het schrijven van dit bericht heeft de KNSB wat technische problemen met Netstand. Zodra deze zijn opgelost kunt U zelf kijken hoe we er voor staan.

Zie hier de drie teamfotos aan het begin van iedere ronde.

vlnr: Wendy, Tommy, Valentijn en Ivan

vlnr: Elysia, Ivan, Tommy en Wendy

aan de overzijde van de tafel, vlnr: Wendy, Tommy, Valentijn en Elysia

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *