Eindhoven A wint van EGS A

EGS A – Eindhoven A eindigde met ½ – 3½ . Vorig seizoen was die uitslag precies andersom.

Uw verslaggever (bord 3) won als eerste de partij na een koningsaanval in een zijvariant van het Frans. Zwart zag zich genoodzaakt twee pionnen te geven, maar kreeg zijn koning niet meer in veiligheid. Jos op bord 1 leek erg mooi uit de opening te komen, maar zijn tegenstander wist tot ver in het eindspel tegenkansen te creëren. Uiteindelijk met een pluspion zat er niet meer in dan een ‘plusremise’. Alessandro (bord 2) speelde een positionele stelling met veel controle. Na een nauwkeurige loperzet die tactische kansen voor zijn tegenstander wegnam sleepte ook hij het volle punt binnen. Als laatste won ook Rien (bord 4) zijn partij: met een pion meer, maar ongelijke lopers wist hij door de torens op het bord te houden de winst te pakken.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *