Eindhoven Cup

De eerste ronde ‘Eindhoven Cup’, de inmiddels legendarische schaakcompetitie voor de jeugd onder de bezielende leiding van Hub van de Laar (die man verdient een lintje), vindt plaats op acht oktober en wij zijn gastheer. Denk aan de inschrijving vooraf ! Op deze website van de bond vindt u alle benodigde informatie en dus ook het inschrijfformulier.

Deze pamfletten: ‘Ronde 1’ en ‘Alle Rondes’ kunt u uitprinten en verder verspreiden.

N.B. Tegelijk met deze ronde van de Eindhoven Cup hebben anderen gemeend een hardloopwedstrijd te moeten organiseren. Daarvoor wordt de halve stad op zijn kop gezet en nogal wat wegen afgesloten. Informeer u goed over mogelijke routes en vertrek op tijd. Zie hier en ontdek dat de rondweg berijdbaar blijft evenals de Karel de Grotelaan. Vanuit de richting Veldhoven kruist de Karel de Grotelaan het parcours en zal een verkeersregelaar u helpen oversteken. Hierbij hebben de hardlopers echter voorrang op de schakers…

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *