Eindhoven Cup in Boccherinilaan

De eerste Eindhoven Cup  in onze nieuwe schaaklocatie is zondag 8 oktober gespeeld. Ondanks de vele blokkades die in de stad waren opgeworpen voor de marathon vonden toch nog 54 kinderen de weg naar de Boccherinilaan.

De Eindhoven Cup is een serie van toernooien voor de beginnende en iets gevorderde schakers. Dit jaar was het de eer aan onze club om de eerste van deze serie te organiseren. Er werd gespeeld in acht groepen van 6 à 7 kinderen. Waar in de lagere groepen een dame soms makkelijk van eigenaar verwisselt, wordt in de hogere groepen al een serieuze pot neergezet. De hele ochtend werd er geconcentreerd geschaakt. De organisatoren Hub van de Laar en Helma Berkers zorgden ervoor dat aan het eind van de ochtend iedere deelnemer met een prijsje naar huis ging. De eersten van iedere groep konden ook nog rekenen op een extra trofee.

De ene helft van de speelzaal was gevuld met jonge schakertjes.

De andere helft van de speelzaal was gevuld met ouders

Onze secretaris had de rol van tafelleider op zich genomen

Ook de oudere jongeren hadden een leuk toernooi

Sommige partijen trokken veel belangstelling

De sociale aspecten van het schaken werden ook niet verwaarloosd.

De gewonnen trofeeën worden getoond.

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *