EK dag 4

Het is altijd interessant om een groot toernooi als het EK bij te wonen met meer dan 1000 spelers in een grote speelhal. Er zijn vrolijke jongere spelers, die hun partijen soms al binnen 20 minuten afmaken en ook oudere spelers die 6 uur bezig met serieus nadenken. Sommige worden snel emotioneel en sommige blijven de hele tijd koel.
Luna streefde naar een snelle aanval maar verloor helaas opnieuw door een penningaanval te missen. Daarom zijn er meer tactische oefeningen nodig voor Luna. Wendy speelde opnieuw een rustig en positioneel partij. Door materialen te winnen won ze.
In de afgelopen dagen hebben we veel rijst gegeten voor de lunch en het diner, niet zoveel aardappelen als we in Nederland gewend zijn. Vandaag kregen we de Slowaakse versie van Knedľa, een soort gestoomd brood gemaakt van bloem. Heel bijzonder en ook heerlijk.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *