ESV 5de op NK voor E teams.

prijswinnendE-team (Medium)

 

Op zaterdag 25 mei is in Naaldwijk het Nederlands Kampioenschap voor E teams gehouden. De Paardensprong uit Groningen werd met overmacht kampioen. In zeven ronden lieten ze slechts drie bordpunten liggen. VAS uit Amsterdam werd op eerbiedige afstand tweede met 11 matchpunten en 18 bordpunten.
Het team van ESV kon prima meekomen. Vijf ruime overwinningen en twee nederlagen leidde zelfs tot een bordpunt meer dan VAS maar een matchpunt minder, genoeg voor een 5de plaats in een veld van 40 teams.
Siem van Dael en Daan Baselmans haalden beiden een score van 5 uit 7 op respectievelijk bord 1 en bord 3; Jesse Allaart en Yichen Han haalden een score van 4½ uit 7 op respectievelijk bord 2 en 4.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *