ESV B wint

Het avondteam van Eindhoven categorie B heeft gisteravond haar laatste wedstrijd tegen De Toren A te Leende met 1 – 3 gewonnen en is daarmee op een onverdienstelijke tweede plaats geëindigd. De strijd om het kampioenschap werd een ronde daarvoor al beslecht door een puntendeling met De Stukkenjagers E in het voordeel van laatstgenoemde. Verslag volgt. Simon, Ad en Frits wonnen hun partij. Dennis viel ten prooi aan een correct stukoffer. Bij analyse bleek remise mogelijk, in de praktijk, zoals zo vaak in het eindspel met tikkende klok, bleek van alles mogelijk.

2 gedachten over “ESV B wint

    • Verdiend, maar niet verdienstelijk. In de eerste ronde gingen wij onderuit tegen De Triple-Pion (met Mario!), in de voorlaatste ronde was een halfje meer tegen De Stukkenjagers genoeg geweest voor het kampioenschap. Die kansen hebben wij laten lopen. Vergelijk het met de voorlaatste ronde (en de ronde daarvoor) van het tweede team dit seizoen voor een beter begrip.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *