ESV doet mee aan NederlandSchaakt

(English below)
Wil je leren schaken? Of kun je al schaken maar wil je beter worden? Dan kun je binnenkort terecht bij de Eindhovense Schaakvereniging! Wij doen namelijk mee met NederlandSchaakt. In dit nieuwe initiatief wordt schaakles aangeboden aan beginnende volwassenen:

  • Schaken leren voor beginners
  • Beter schaken voor gevorderden

Hoe werkt het?

Elke module wordt gegeven in 6 lessen van 1½ uur op maandag tussen 25 september en 6 november. De lessen beginnen telkens om 20:15 in onze speellocatie, wijkcentrum Lievendaal. De lessen worden gegeven door onze trainers, die al vele jaren ervaring hebben met schaakles geven.
De kosten bedragen 99 euro voor 6 lessen, inclusief cursusmateriaal.

Meer weten?

Ga naar nederlandschaakt.nl voor meer informatie of geef je op voor de cursus bij ESV:

 

 

ESV participates in NederlandSchaakt

Would you like to learn to play chess? Or can you already play chess but want to get better? Then you can soon join the Eindhovense Schaakvereniging, the Chess club of Eindhoven! We are participating in NederlandSchaakt. This new initiative offers chesslessons to beginning adults in two courses:

– Learning chess for beginners
– Better chess for advanced players

How does it work?

Each course is taught in 6  1½-hour lessons on Mondays between Sept. 25 and Nov. 6. The lessons start at 20:15 and will be given in our playing location, Gemeenschapshuis Lievendaal. The lessons are taught  by our trainers, who have many years of experience teaching chess.
The costs are 99 Euro for 6 lessons, including course materials.

Want to know more?

Go to nederlandschaakt.nl for more information or register for a course at our club ESV:

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *