Hans Böhm naar ASV

Voor alle fans van Hans Böhm (en dat zijn er vele): 

advertentie:

Na het grote succes van zijn eerdere boekpresentaties (De Toren, Het Paard, De Loper en De Pion) hebben we Hans Böhm nu weer bereid gevonden zijn volgende boek uit de serie over de schaakstukken te komen presenteren. Hij zal vrijdagavond 13 november om 20:00 uur in Activiteitencentrum Schreuder De Koningin presenteren. We hopen weer op een grote belangstelling. Het boek zal die avond gesigneerd van Hans Böhm gekocht kunnen worden voor 15 euro (winkelprijs 23 euro). Graag even vooraf aanmelden bij Ruud Wille: r.wille@planet.nl Indien je ook interesse hebt in de eerder uitgaven in de serie (Pion, Toren, Paard en Loper), dan dat graag ook even melden. Dan vragen we Hans ook die boeken mee te nemen. Toegang is gratis! 

We hopen op een goed gevulde kantine van het Activiteitencentrum Schreuder, Vlamoven 22-24 in Arnhem. Dus aanmelden maar!
Groet, Erik Wille

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *