Paasjeugdtoernooi 2025

Na afloop van het toernooi is deze drinkbeker aangetroffen. De eigenaar kan zich melden per mail bij Ewout Snoeck of via 06 4620 8701

25e Han Mulder Paasjeugdtoernooi

Bij inschrijving zonder KNSB-nummer worden persoonsgegevens (naam, adresgegevens, geslacht, geboortedatum) gedeeld met
de KNSB voor ratingverwerking. Geen toestemming hiervoor? Niet aanmelden.

Datum: zaterdag 29 maart 2025
Plaats: Het Huygens Lyceum, Rachmaninowlaan 2, 5653 AT, Eindhoven.
Inschrijfgeld: € 6,-,
betalen aan de zaal
Leeftijd: A/B geboren in 2005 of later
C geboren in 2011 of later
D geboren in 2013 of later
E geboren in 2015 of later
Inschrijving: Tot uiterlijk vrijdag 28 maart 13:00 uur via inschrijf site. Er is plaats voor maximaal 80 deelnemers.
Aanvang: Alle groepen 10.00 uur;
Aanmelden: van 9.15 uur tot uiterlijk 9.45 uur bij de zaal; wees op tijd!
Prijsuitreiking: rond 17.15 uur, waarbij iedereen in volgorde van de einduitslag één van de vele prijzen mag uitzoeken. Daarnaast zijn er bekers voor de nrs. 1 t/m 3 in iedere jeugdgroep.
Speelwijze: De groepen D en E zwitsers 9 ronden 15 min. p.p.p.p.,
De groepen A/B en C zwitsers 7 ronden 20 min. p.p.p.p.
(Afhankelijk van het aantal deelnemers per groep kan zowel de speelwijze als de groepsindeling nog veranderen.)
Hoog bezoek: De Paashaas komt op bezoek, deelt mandarijnen uit en speelt simultaan tegen de kinderen van de D en E groep.
Catering: Bij de zaal zijn broodjes en andere versnaperingen verkrijgbaar tegen schappelijke prijzen.
Vervoer: Bus: Bus: Vanaf station lijn 18 (8.56 uur) halte Donizettilaan (9.04 uur), daarna 7 min lopen.
Auto: Ruime parkeergelegenheid.
Reglement: We spelen volgens de FIDE regels. Een onreglementaire zet moet worden teruggenomen. Hier is een overzicht van de belangrijkste regels.
Contact: e-mail: Ewout Snoeck (e.snoeck@chello.nl)
tel: 06-46208701

Het Paasjeugdtoernooi maakt deel uit van het Brabant Grand Prix 2024-2025.

De partijen worden aangeboden voor ratingverwerking.