KNSB-rating

Hoogstwaarschijnlijk is zojuist uw KNSB-rating veranderd. Dat is als u actief was in de externe competitie of onlangs een toernooi bezocht heeft. Zie wat de bond voor u berekend heeft en bedenk: het is maar een getal; zoals een mens zo oud is als ie zich voelt, schaakt ie ook zo goed als ie zich voelt. Leeftijd of rating? Het is slechts een indicatie…

Overigens is het nummer van onze vereniging met 168300 opgehoogd tot 170024, zodat we in Brabant nu moeiteloos tienduizend schaakverenigingen zouden kunnen onderscheiden. Ook dat is een indicatie: schaken wordt steeds populairder!

3 gedachten over “KNSB-rating

    • Ja, zie de agenda. Om acht uur zal gelegenheid tot twee minuten stilte zijn. Het is aanbevelenswaardig doch niet verplicht daarna pas uw partij te beginnen.

  1. Graag uw aandacht voor Flip, teamleider en vice-nestor van het vierde team: +52!
    Flip scoorde maar liefst 40 punten in het laatste Open Kempisch Schaakkampioenschap, o.a. door een soepele overwinning op Rob van de Voort (Elo 1974) – zie ook onze partijenrubriek – waar hij en passant ook nog eens de ratingprijs opeiste.
    Kortom, een teamleider om trots op te zijn en waar we nog jaren mee vooruit kunnen!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *