Maandag finale interne competitie

De voorbereidingen zijn in volle gang. In de grote zaal zullen op een projectiescherm de partijen getoond worden die op dat moment live in de kleine zaal gespeeld worden. Bas van de Plassche heeft zich weer beschikbaar getoond om de zetten van deskundig commentaar te voorzien. Het gaat om tweemaal drie partijen. We beginnen om 20:00 uur. In de oorspronkelijke opzet was dit het programma. Dit weekend bereikte de Commissie van Beroep echter een bezwaarschrift, waar de redactie van de website de inhoud van heeft weten te achterhalen. Wij zijn benieuwd hoe dit afloopt. Hoe dan ook zal er maandag aan drie borden gestreden worden om het kampioenschap.
U komt toch ook ?

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *