Pupillenkampioen van Nederland

Zaterdag 20 juni werd in Roosendaal de Nationale Pupillendag gehouden. Dit is het Nerderlands Kampioenschap voor jonge schakers in de categorieën F (geboren in 2006), G (geboren in 2007) en H (geboren in 2008 of later). Vanuit ESV waren er vijf deelnemers aanwezig, en niet zonder succes!

IMG_3143Alexander won de F categorie. Hij moest alleen in de laatste ronde een half puntje afstaan en won verder al zijn partijen. Yichen won de G categorie, met de maximale score van 7 uit 7. Wendy wist hetzelfde kunstje te doen in de H categorie. Zij is daardoor algemeen en meisjeskampioen. Elysia is als vijfde meisjes geëindigd in de H categorie. Valentijn viel met 3 uit 7 helaas buiten de prijzen in de G.

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *