Quiz en partijbespreking

Onze winterkampioen Ludo, nomen est omen, zal maandag aanstaande haarfijn uitleggen hoe hij ‘m dat geflikt heeft aan de hand van een partijbespreking. Het zal licht te uwen voordele zijn hierbij gedegen aandacht te schenken. Miscere utile dulci !

Jules gaat zijn jaarlijkse razendmoeilijke Quizvragen stellen. U kunt u vast voorbereiden door alle meesters en kampioenen van Eindhoven uit het hoofd te leren plus alle grootmeesters waarvan de naam met een C begint (of een andere letter) en alle triviale dingen die buiten de rand van het bord spelen of gespeeld hebben nog dit weekend even door te nemen. Verder heb ik uit betrouwbare bron vernomen dat er een aantal stellingen om oplossing vragen. Maar dat is natuurlijk een van onze redenen van bestaan dus dat kan geen probleem zijn. Alhoewel..

Overigens kan het team van ESV B die avond helaas niet aanwezig zijn wegens verplichtingen elders: Rosmalen uit.

Ik wens allen succes.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *