Sourav – Peter : 2 – 0

Sourav is kampioen van de D-groep geworden door Peter twee maal te verslaan. Gefeliciteerd!
Eenmaal met wit, overtuigend. Maar in de tweede partij kreeg Peter na een foutje van Sourav in de opening een sterk initiatief. Na enkele krachtzetten zag het er allemaal levensgevaarlijk uit en gaf ik geen cent voor de zwarte stelling. (Maar wie ben ik…) Het was wel complex en waarschijnlijk bezweek Peter behalve onder de kenmerkende veerkracht Sourav eigen onder druk van de tikkende klok; Na acht zetten had hij immers al een kwartier achterstand opgebouwd. Toen Sourav er tenslotte in slaagde de aanval over te nemen moest Peter capituleren.
De publieke belangstelling voor dit evenement viel tegen. Laten we hopen dat er volgende week bij de ALV meer mensen op komen dagen. U komt toch ook ?

2 gedachten over “Sourav – Peter : 2 – 0

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *