Stukkenjagers oppermachtig in avondhoofdklasse

Eindhoven A verloor woensdag met 3 – 1 van De Stukkenjagers A.
Alleen Jos tekende voor het volle punt aan het tweede bord.
De Stukkenjagers hebben nu al hun wedstrijden gewonnen. Gefeliciteerd!
Eindhoven eindigt hiermee op de tweede plaats met één bordpunt meer dan Waalwijk, zoals Ad van Rijsewijk terecht opmerkt.
Ook niet slecht overigens…

2 gedachten over “Stukkenjagers oppermachtig in avondhoofdklasse

    • Je hebt gelijk! De stand na ronde 6 was nog niet helemaal bijgewerkt toen ik mijn conclusies trok. Eindhoven en Waalwijk hebben beiden acht matchpunten; Waalwijk won in ronde 1, 3 (van ESV!), 4 en 7 (zie hier voor de capriolen van RSG), Eindhoven won in ronde 4, 5 en 6 maar speelde bovendien gelijk in ronde 1 en 2. Na ronde 5 had Eindhoven Waalwijk ingehaald. Voor het ingaan van de laatste ronde stonden we drie bordpunten voor. Eindstand: 15½ tegen 14½ bordpunten in het voordeel van Eindhoven.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *