TKT naar Sandra Allaart

De Twan Kastelijn Trophee, dé aanmoedigingsprijs voor hij of zij die ons verenigingsblad of -website komend jaar het best, het meest, het mooist van inhoud voorziet is voor haar talrijke bijdragen op deze website over het jeugdschaak in het afgelopen seizoen toegekend aan Sandra Allaart.
Sandra TKTDankzij haar weten wij oneindig veel meer over het reilen en zeilen bij de jeugd dan voorheen. Het juryrapport rept over haar erudiete stijl, en roemt haar gave der welschrijvendheid. Maar laat dat voor u vooral geen belemmering zijn ook een gooi te doen. Het is een wisselbeker en een aanmoedigingsprijs, dus het is zeker niet gezegd dat u Sandra moet overtreffen zo dit al mogelijk is; iedereen kan hem winnen! Stuur uw bijdragen, foto’s, partijen, verslagen, boekbesprekingen, kattenbelletjes en essays maar ter publicatie naar ons op.
Sandra, gefeliciteerd maar bovenal, bedankt.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *