Tommy Nederlands F-kampioen

Afgelopen weekend was in Meppel de nationale pupillendag. Op de pupillendag worden de nationale titels in de F- (9-jarigen), G- (8-jarigen) en H- (7-jarigen) categorie verdeeld. Onze club was met 6 personen vertegenwoordigd.

In de F-categorie was Tommy Grooten de sterkste van het veld. Hij stond alleen in de laatste ronde een professionele remise af. Sascha begon overtuigend met 4 uit 4, maar na zijn nederlaag tegen Tommy in de vijfde ronde haalde hij uit de laatste twee partijen slechts een half punt. Yara had het zwaar en eindigde in de achterhoede van het veld.

Luna was de grote favoriet in de G-categorie, maar door een nederlaag in ronde vijf zat er niet meer in dan een gedeelde tweede plaats. Kevin Gang werd heel verdienstelijk vierde.

Bij de H’s eindige Eric Zhang op de derde plaats.

We hoeven voorlopig niet bang te zijn dat de toevoer van jeugdspelers naar de volwassenen stagneert. Er komt weer een hele generatie talenten aan!

1 gedachte op “Tommy Nederlands F-kampioen

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *