Tommy zakt terug op WK

Tommy is door twee opeenvolgende nederlagen op het jeugd WK zijn koppositie kwijtgeraakt. Yichen speelde de vierde ronde remise en won in de vijfde ronde. Hij staat nu met 3,5 uit 5 gedeeld 21ste.

In de vierde ronde moest Tommy de versnelde draak bestrijden. Zijn tegenstander was goed voorbereid en Tommy werd slachtoffer van een bekend valletje.

Hoe Tommy in de vijfde ronde verloor staat beschreven op de weblog van zijn moeder.

De derde Nederlander, Machteld van Foreest, is aan het terugkrabbelen van haar nederlaag in de eerste ronde. Ze staat nu met 4 uit 5 in de subtop. Er is in haar klasse nog één speelster met de 100% score. Deze speelser heeft wel ruim 60 ratingpunten minder dan Machteld.

Dat een hoge rating geen garantie is voor succes is ook in de klasse van Tommy duidelijk geworden. Er is een deelnemer die 60 ratingpunten meer heeft dan de nummer twee en 180 punten meer dan de nummer drie. Zie hier wat hem in ronde drie overkwam.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *