Uitgeschakeld en door naar ronde drie

Het bekerteam van Eindhoven (NBSB) mocht gisteren uit tegen De Kentering spelen. Daar waren deze maand al drie teams op bezoek geweest en de vooruitzichten leken gunstig. Helaas, resultaten uit het verleden… Het werd 2 – 2 maar wij wonnen aan bord vier. Uitgeschakeld dus. In de tweede ronde. Vorig jaar bereikte het team van Eindhoven nog de finale. Destijds werd De Kentering hier in eigen huis met 3½ – ½ verslagen.

Eindhoven – DJC Stein werd een 4 – 0 regl.   Dat betekent zoveel als reglementair en waarschijnlijk heeft DJC Stein zich op het laatste moment teruggetrokken. In de eerste ronde van de reguliere competitie had Eindhoven 1 al met 5 – 3 van DJC Stein gewonnen. Hoe dan ook: in het KNSB-bekertoernooi gaat Eindhoven door naar ronde drie. Wordt vervolgd.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *