Clubgenoten succesvol bij Tata

Ook dit jaar waren er weer clubgenoten actief op het Tata toernooi. Alessandro Di Bucchianico schreef in het openingsweekend vierkamp 3B op zijn naam. Jochem Berndsen werd winnaar van de tienkamp 4C en een Philips team bestaande uit Luuk van Kooten, Ludo Tolhuizen, Frans Kuijpers, Jan Veerman en Frits Schalij veroverde de tweede plaats in het relatietoernooi. Voor alle uitslagen zie amateurs Tata.

Tata 2017

foto Tatasteelchess: ‘Cakes at the press conference’

Zoals: Jesse Allaart, Sourav Bhattacharjee, Benjamin Bok, Twan Kastelijn,
Rinus Koevoets, Lars Rutjens, Mika Rutjens, Toon Rutjens, Loek van Wely om er maar een paar te noemen met een link naar de Eindhovense Schaakvereniging.
Al waren ze niet allemaal even succesvol..

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *