Externe

KNSB Ratingviewer
Bondsmededelingen aangaande de competitie
Bondsmededelingen aangaande de bekercompetitie

Externe wedstrijden 2023 – 2024


Eindhoven 1 komt uit in klasse 3G

Ronde 1 16-09-2023 HSC Helmond 1 Eindhoven 1 ½ – 7½
Ronde 2 07-10-2023 Eindhoven 1 Maastricht 1 4½ – 3½
Ronde 3 04-11-2023 Zuid Limburg 3 Eindhoven 1 4½ – 3½
Ronde 4 25-11-2023 Eindhoven 1 Kempen Combinatie 1 4½ – 3½
Ronde 5 16-12-2023 De Baronie 1 Eindhoven 1 1½ – 6½
Ronde 6 03-02-2024 Eindhoven 1 Zuid Limburg 4 3½ – 4½
Ronde 7 02-03-2024 Eindhoven 1 Dubbelschaak ’97 1 5 – 3
Ronde 8 23-03-2024 De Drie Torens 1 Eindhoven 1 3½ – 4½
Ronde 9 20-04-2024 Eindhoven 1 Blerick 2


Eindhoven 2 komt uit in klasse 4H

Ronde 1 16-09-2023 PION/Mook combinatie 2 Eindhoven 2 4 – 4
Ronde 2 07-10-2023 Eindhoven 2 Het Kasteel Wijchen 1 5 – 3
Ronde 3 04-11-2023 Zuid Limburg 5 Eindhoven 2 3 – 5
Ronde 4 25-11-2023 Eindhoven 2 De Juiste Z 1 5 – 3
Ronde 5 16-12-2023 WLC 2 Eindhoven 2 5 – 3
Ronde 6 03-02-2024 Eindhoven 2 Gardé 1 4 – 4
Ronde 7 02-03-2024 Eindhoven 2 OSV 1 3½ – 4½
Ronde 8 23-03-2024 De Stukkenjagers 3 Eindhoven 2 4 – 4
Ronde 9 20-04-2024 Eindhoven 2 De Combinatie 2


Eindhoven 3 komt uit in klasse 5L

Ronde 1 07-10-2023 Eindhoven 4 Eindhoven 3 3½ – 4½
Ronde 2 04-11-2023 De Stukkenjagers 5 Eindhoven 3 4 – 4
Ronde 3 25-11-2023 Eindhoven 3 HSC Helmond 2 5½ – 2½
Ronde 4 16-12-2023 Maastricht 2 Eindhoven 3 4 – 4
Ronde 5 03-02-2024 Eindhoven 3 Kempen Combinatie 2 5½ – 2½
Ronde 6 02-03-2024 Kempen Combinatie 3 Eindhoven 3 3½ – 3½
Ronde 7 23-03-2024 Eindhoven 3 De Oude Toren 1 7 – 1


Eindhoven 4 komt uit in klasse 5L

Ronde 1 07-10-2023 Eindhoven 4 Eindhoven 3 3½ – 4½
Ronde 2 04-11-2023 HSC Helmond 2 Eindhoven 4 4½ – 3½
Ronde 3 25-11-2023 Eindhoven 4 Maastricht 2 2½ – 5½
Ronde 4 16-12-2023 Kempen Combinatie 2 Eindhoven 4 5½ – 2½
Ronde 5 03-02-2024 Eindhoven 4 Kempen Combinatie 3 4 – 4
Ronde 6 02-03-2024 De Oude Toren 1 Eindhoven 4 2 – 6
Ronde 7 23-03-2024 Eindhoven 4 De Stukkenjagers 5 3 – 5


Eindhoven A komt uit in de hoofdklasse van de avondcompetitie
Reglement art. 30:   Speeltempo 90 min. + 15 sec. / zet

ronde 1 di   26-09-23 WLC A Eindhoven A 2½ – 1½
ronde 2 ma 16-10-23 Eindhoven A king A 0 – 4
ronde 3 ma 13-11-23 De Drie Torens A Eindhoven A 2½ – 1½
ronde 4 ma 04-12-23 Eindhoven A EGS A 2 – 2
ronde 5 vr   16-02-24 DSC A Eindhoven A 3½ – ½
ronde 6 ma 11-03-24 Eindhoven A Checkmate A 2½ – 1½
ronde 7 vr   12-04-24 King B Eindhoven A

Het KNSB-bekerteam komt uit in poule D
Reglement art. 8:  100 min. + 10 sec. / zet

ronde 2    24-10-23        Eindhoven  –  OSV                      2½ – 1½
ronde 3    01-02-24        Maastricht  –  Eindhoven                2 – 2     Eindhoven door
ronde 4    10-03-24        HMC Den Bosch  –  Eindhoven      2 – 2    HMC door

Het NBSB-beker A team:  zie hier
Reglement art. 12:  90 min. / 40 zetten + 15 min.

ronde 1    di 31-10-23      ’t Paardje – Eindhoven     0 – 4
ronde 2    vr 01-12-23       HMC – Eindhoven           1 – 3
ronde 3    ma 25-03-24     Eindhoven –  EGS           3 – 1
ronde 4   start 22-04-24    finale tegen SG King

Het NBSB-beker B team: zie hier
Reglement art. 12:  90 min. / 40 zetten + 15 min.

ronde 1    di  07-11-23     WLC – Eindhoven        3½ – ½