Nog een Nederlands Kampioen!

En dit keer geen Nederlands Jeugdkampioen.

Jules Welling heeft een mooie lijst samengesteld met alle deelnemers uit Eindhoven aan de algemene Nederlandse kampioenschappen en de Nederlandse kampioenschappen voor vrouwen. Deze lijst wordt gevolgd door een lijst, ter lengte één, van Nederlands kampioenen correspondentieschaak uit Eindhoven.  Voor zover de lijst vermeldt is Alessandro (1987) onze enige Nederlands kampioen correspondentieschaak. Een kleine aanvulling op deze lijst is op zijn plaats. Al in 1941 werd ons clublid J. van Kol Nederlands kampioen in deze discipline, zoals het volgende artikel uit het Eindhovens Dagblad van 27 oktober 1941 laat weten. Hulde aan J. van Kol!

ED_27_oktober_1941

1 gedachte op “Nog een Nederlands Kampioen!

  1. In de lijst staat ook Bas van de Plassche vermeld als Nederlands kampioen. Alessandro is er later door Jules aan toegevoegd. Maar dr. J van Kol stond er inderdaad nog niet in. Gelukkig dat jij je oude kranten bewaard hebt.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *