Tim Slendebroek wint B-groep van het WLC Weekendtoernooi!

Dit weekend werd het jaarlijkse toernooi van WLC gehouden.
ESV’er Tim Slendebroek wist de B-groep (rating tot 1800) op zijn naam te schrijven. Met een verpletterende 5 uit 5 plus een bye werd zijn totale score 5,5 uit 6 en hiermee werd hij ongedeeld eerste. Met zijn rating van 1660 behoorde hij vooraf zeker niet tot de favorieten voor de winst. Volgend jaar maar naar de A-groep?

Er speelden nog enkele andere ESV’ers mee: Hans Reusink en Yichen Han haalden in de B-groep beiden 3,5 punt. Mika Rutjens kwam niet verder dan 2,5 punt. Jochem Berndsen haalde in de A-groep 50 procent (3 punten). De A-groep werd gewonnen door Benjamin Bok.

De uitslagen van de A-groep en de B-groep staan op de website van het toernooi.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *