Yichen Nederlands Kampioen!

Yichen Han is bij het Nederlands Pupillenkampioenschap in Roosendaal Nederlands kampioen in de H groep geworden.  En dat nog wel terwijl hij als vijfjarige mee deed in de groep van zesjarigen! Ook Alexander Rutten heeft het meer dan verdienstelijk gedaan. Na vijf ronden stond hij nog gedeeld tweede; twee nederlagen in de laatste rondes (waaronder tegen Yichen) zorgden ervoor dat hij uiteindelijk als gedeeld negende eindigde.

In de G groep was Janne goed op dreef. Ze werd gedeeld 12de in het algemeen kampioenschap en tweede in het meisjes kampioenschap. Ook proficiat!

In de F groep werden onze gastleden Siem van Dael en Daan Baselmans respectievelijk gedeeld vijfde en gedeeld 23ste.

Yichen met zijn trotse vader

Lees het verslag

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *