Eerste D-team handhaaft koppositie

Op de tweede dag van het NK voor D-teams heeft ons eerste team haar koppositie behouden. Alle drie wedstrijden werden gewonnen. Het tweede team had het zwaar en verloor drie keer. Het derde team won twee keer en verloor een keer en staat nu elfde.

De grootste concurrent voor het kampioenschap, Magnus Leidsche Rijn, won ook drie keer en zit ons eerste op de hielen. Eigenlijk is de prestatie van Magnus best indrukwekkend: naast de nederlaag tegen ons eerste team wonnen ze vier keer met 4-0 en een keer met 3.5-0.5, ze staan zelfs een bordpunt op ons voor. Het goede nieuws is dat ons eerste team nu de meeste sterke tegenstanders heeft gehad terwijl Magnus er nog een paar krijgt.

Het derde team herstelde zich goed van een moeizame eerste dag. De puntenmakers zijn Luna en Freek met 4 uit 6 en Ivan met 3 uit 4 (Ivan heeft twee keer in het eerste ingevallen).

Voor het tweede team was het zwaar. Nirupa haalde de eerste dag nog 3 uit 3 maar moest deze keer met 1 uit 3 genoegen nemen.

Het belangrijkste was dat het een leuke en leerzame dag was.

Herman analyseert

Tussen de rondes in kon iedereen zijn partij met Herman analyseren.

analyseren op de telefoon

Maar je kunt ook je partij op de telefoon naspelen.

De meisjes analyseren samen

Of je kunt je partijen elkaar op het bord laten zien.

Iedereen had plezier

Maar het belangrijkste is dat iedereen plezier had.

1 gedachte op “Eerste D-team handhaaft koppositie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *