Het Roze Kasteel

De ontmoeting met de heren van Het Roze Kasteel had een lange voorgeschiedenis. Begin oktober was al aangegeven dat 26 januari niet goed uitkwam en is de wedstrijd op verzoek van de tegenstander een week vervroegd. Toen later bleek dat ze acht (!) afmeldingen hadden op die datum is met medewerking van Erik van Elven de strijd verschoven naar maandag 9 februari. Ik heb daar zeventien mailtjes over gewisseld en Jeroen waarschijnlijk een veelvoud. Dus toen de herdenking van Mario ook op die datum gepland werd, was er geen andere keus dan dit te combineren en achter de schuifdeuren te spelen. Het Roze Kasteel kreeg het desondanks niet voor elkaar om met vier man te komen. En wij kregen het niet voor elkaar om van hen te winnen!

Eindhoven A – Het Roze Kasteel A      2 – 2

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *