Simultaan door IGM Martijn Dambacher

SimultaanD 002 (Medium)

In het kader van het 100-jarig bestaan van SV Eindhoven vinden in de loop van het jaar diverse activiteiten plaats. Op maandag 6 juli gaf Martijn Dambacher in Burghplan een simultaan tegen leden  van onze vereniging. Martijn was van 1995 tot 2003 lid van SV Eindhoven. Hij bleek een echt talent, werd snel sterker en verwierf al jong de titel van internationaal meester. Na verdere successen in diverse toernooien werd hem in 2014 de grootmeestertitel toegekend.
Ondanks de wat magere opkomst, waarschijnlijk door de vakantieperiode en het mooie weer, werd het in Burghplan een zeer geanimeerde avond. Onze leden boden stevige tegenstand. De seance begon om 20.00 en eindigde omstreeks 23.30. De simultaangever had toen 13 partijen gewonnen en 2 partijen verloren, bij 4 remises. Hij scoorde daarmee 78,9%. Hij verloor van Alessandro Di Bucchianico en Simon den Uijl; remises werden behaald door Jos Sutmuller, Cornelis Korver, Albert Coenen en Dennis van Kuijk.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *