Seizoen 2014-2015

Op 12 september 2014 houdt de NBSB haar jaarvergadering en daarna zal over de nieuwe competitie zo niet alles dan toch veel bekend zijn. Om u alvast in te lezen kunt u het jaarverslag en de begroting raadplegen op de site van de bond. Daar staat onder veel meer op de allerlaatste bladzijde in welke zaterdagen u nu alvast in de agenda kunt noteren. Te weten:
27 sep, 01 nov, 22 nov, 13 dec, 07 feb, 07 mrt, 21 mrt, 11 apr, 25 apr
waarbij zoals gebruikelijk de eerste en de laatste datum alleen voor de teams in de promotieklasse of KNSB competitie gelden. (ESV 2 resp. ESV 1)

Voor onze website betekent dat vooralsnog dat deze weer langzaam maar zeker up to date gemaakt zal worden waarbij uw wederwaardigheden van afgelopen seizoen in de archieven zullen worden bijgeschreven.

Tot op heden is de pagina Eindhoven 1 aangepast.
Het staat u vrij alle informatie en linkjes te toetsen en eventuele onverhoopte onvolkomenheden te melden bij de webmaster.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *