Slecht nieuws uit Bratislava

Dag 3:

Vandaag was een zware dag voor beide meisjes. Luna moest spelen tegen een meisje uit Rusland. Blijkbaar heeft de tegenstander zeer solide vaardigheden en zij ontwikkelde haar stukken op een klassieke manier. Luna verloor haar partij helaas met een penning op de d-lijn.

Wendy moest spelen tegen Dana Verheij. Een beetje vervelend om meisjes van dezelfde delegatie tegen elkaar te laten spelen. Lange tijd stond het gelijk totdat Wendy een grote fout maakte door de pion op de h-lijn te verplaatsen. Kort daarna verloor ze de partij.

Het is natuurlijk teleurstellend om te verliezen, vooral bij belangrijke toernooien zoals het EK. Maar de meisjes hebben echter veel van deze partijen geleerd en er zijn nog kansen in de komende dagen.

Ook Yichen kwam niet verder dan remise.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *