Avondcompetitie Rosmalen uit

Zowel Eindhoven A als Eindhoven B traden aan tegen de heren van De Kentering. Met wisselend succes:

De Kentering A  –  Eindhoven A     2 – 2
De Kentering B  –  Eindhoven B     1 – 3     (verslag)

Door dit resultaat zal Eindhoven B waarschijnlijk als derde eindigen in F2. Slechts als ODI A in de laatste ronde verliest zullen wij een plaatsje stijgen. Als HMC bovendien met 4-0 verliest zijn wij kampioen. Dat zal niet gebeuren..

Eindhoven A staat nu tweede in B1, maar kan De Drie Torens niet meer achterhalen; zij worden kampioen. Waarschijnlijk zal Eindhoven als tweede eindigen, maar als alles tegenzit kunnen zij nog derde worden. De Kentering moet in de laatste ronde tegen Dubbelschaak en één van hen zou Eindhoven nog kunnen passeren.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *