NK E jeugd

Daniel Kutchoukov is Nederlands kampioen geworden. Siem van Dael (gastlid van ESV) eindigde op de tweede plaats. Daniel (zoon van Vladimir) won de onderlinge partij in ronde 7 en passeerde daarmee de hoogst geplaatste en tot dan toe aan de leiding staande Siem definitief. Daniel 8 uit 9, Siem 7 uit 9. Beiden zijn hiermee gerechtigd tot deelname aan het EK van 18 t/m 29 oktober te Batumi, Georgië.

Machteld van Foreest, de jongste deelneemster, heeft Janne Allaart (ESV) verslagen in een beslissingstweekamp bij het NK in Waalwijk. Ze eindigden beiden na de reguliere speelronden op een gedeelde eerste plaats met 7½ uit 9, waarbij Janne in ronde 8 nog van Machteld wist te winnen…  De eerste barragepartij eindigde in remise maar de tweede allesbeslissende partij om het Nederlands kampioenschap verloor Janne helaas. Bij de meisjes is er maar één EK- ticket te verdienen. In de Jeugdafdeling van deze website is het verslag te vinden van de verrichtingen van Janne.
Herman Grooten komt op schaaksite.nl met geannoteerde partijen.

image-2014-04-20 (1)

Janne blij met haar prijs.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *