Uitslagen zaterdag 3 november

Ronde 3:
Eindhoven 1         –   De Stukkenjagers 2     4 – 4            (verslag)
Eindhoven 2         –   Maastricht 1                 5 – 3            (verslag)
Ronde 2:
Eindhoven 3         –   UVS 3                           4½ – 3½      (verslag)
Eindhoven 4         –   HMC Den Bosch 4       5½ – 2½     (1e verslag, wij wachten nog op de bijdragen van de jeugdafdeling)

Omstreeks half vijf waren een vijftal partijen nog niet afgelopen maar moest de grote zaal ontruimd worden voor de opbouw van een evenement. Het vergaderzaaltje was vrij, maar nog niet op temperatuur. Met de jassen aan en na een warm kopje thee van Alessandro scoorden wij nog drieënhalf punt hier. Met excuses aan onze gasten. Het was een beetje improviseren, maar we denken dat het zo goed opgelost is.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *