Topscorers KNSB competitie

Door het vroegtijdig afbreken van de KNSB competitie kon deze week al de lijst van topscorers worden gepubliceerd. Ik begrijp niet helemaal wat voor algoritme is gebruikt om de volgorde te bepalen, maar op plaats 12 treffen we een clubgenoot aan: Bram Klapwijk met een score van 5,5 uit 6 en een TPR van 2440. Iets lager op de lijst vinden we Paul van Zon, spelend voor EVS met 5 uit 5 en een TPR van 2600. Gefeliciteerd allebei!

1 gedachte op “Topscorers KNSB competitie

  1. Het algoritme luidt m.i. als volgt:
    In elke klasse krijgen de spelers met de hoogste score een NIC Yearbook, zo zie ik in de lijst. De onderlinge volgorde wordt verder bepaald aan de hand van de TPR. Ik weet niet of je dat een algoritme moet noemen, maar het mag wel. Dus sorteer eerst op klasse, dan op score, dan op TPR. Of ben ik nou gek?

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *