Eindhoven A verliest van WLC

Het avondteam van Eindhoven kon zich vanavond revancheren na eerder opgelopen averij, maar het mocht niet zo zijn: ESV A – WLC A  1½ – 2½ 
Hans Bosscher wist nog wel Guus Bollen te verschalken na even een pion achter te hebben gestaan, maar daarvoor had Simon al wat (nl de partij) weggegeven tegen Jessica de Haas en moest Jan Toorman ondanks zijn pion meer met zetherhaling genoegen nemen, wegens achterste-rij-grappen of kwaliteitsverlies. De beslissing zou vallen op het vierde bord. WLC had daar om tactische reden Rudy Simons geplaatst. Arnold van der Heijden weerde zich kranig, stond wellicht op zeker moment zelfs wat beter, maar Rudy bracht complicaties in de stelling waar hij meer mee kon dan Arnold deed. Eindhoven blijft met 1 matchpunt uit drie ontmoetingen in de onderste regionen bungelen.

Avond C1; Ronde: 3; Datum: ma 2015-11-09
 
Eindhoven A
 
 
WLC A
 
 
1.
Bosscher,J.K.(Hans)
2041
Bollen,G.(Guus)
2143
1
0
2.
Toorman,J.(Jan)
2046
Wilbrink,H.A.(Henny)
1836
½
½
3.
Glückstern,S.M.C.A.(Simon)
1741
Haas de,J.B.F.(Jessica)
1738
0
1
4.
Heijden van der,A.G.V.M.(Arnold)
1698
Simons,R.W.J.(Rudy)
1912
0
1

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *