Nieuwe NBSB kampioenen

Afgelopen weekend organiseerde onze club in samenwerking met de Beste Zet een van de vier voorrondes van het Nederlands jeugdkampioenschap. Voor de Brabantse deelnemers stonden ook de NBSB kampioenschappen op het spel. Er werd gespeeld in zes categorieën: A, B en C zowel meisjes als algemeen. Bij de B meisjes waren er dit jaar geen Brabantse deelnemers zodat deze titel dit jaar vacant blijft. In alle andere categorieën ging de titel naar een clubgenoot: Wendy werd kampioen bij de A meisjes en A algemeen, Tommy bij B algemeen, Elysia bij de C meisjes en Gachatur bij C algemeen.

Dit gevoegd bij de vorige kampioenschappen betekent dat nu alle Brabantse jeugdkampioenen van onze club komen:

        Algemeen    Meisjes
A (tem 18 jaar) Wendy      Wendy
B (tem 16 jaar) Tommy      --
C (tem 14 jaar) Gachatur    Elysia
D (tem 12 jaar) Ivan      Luna
E (tem 10 jaar) Sascha/Freek  Mily
F (tem 9 jaar) Tommy      --
G (tem 8 jaar) Kevin      --
H (tem 7 jaar) Freek      --

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *