Eerste dag JCC

Zaterdag was de eerste dag van de Jeugd Club Competitie, dit is het Nederlands kampioenschap voor jeugdteams. Onze twee E teams en ons C team kwamen in actie.  Het C team speelt drie dagen waarvan dit de eerste was. Met een 3-1 overwinning, een 3-1 nederlaag en een bye kan het nog alle kanten op gaan. Onze E teams speelden halve finales in poules van acht teams. De eerste vier teams uit iedere poule gaan verder naar de finale. Het tweede team haalde het net niet en is uitgeschakeld. Het eerste team won zes keer met 4-0 en liet zich één keer verrassen met een 2-2 gelijkspel. Zij nemen de resultaten van de halve finales mee naar de finale.

Het C team speelde de eerste dag in Goes. Van achter naar voren: Valentijn, Nirupa, Luke en Anuraag

Het E1 team gaat weer voor het kampioenschap. Vlnr: Boyd, Kevin, Eric en Freek

Het E2 team kon het net niet bolwerken. Hier zitten Mily, Niranjana, Melody en Alan klaar voor de volgende ronde. Topscoorder Thomas deed deze ronde niet mee.

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *